🔸 Навчання в КПІ надає не лише можливість отримати якісну освіту, а й здобути досвід навчання або стажування за кордоном та в межах України. Обміну за навчанням сприяє Відділ академічної мобільності:
• Консультація студентів про наявні програми обміну та стажування, допомога з оформленням документів в університеті;
• Інформаційні заходи про академічну мобільність, стажування та волонтерства як від представників відділу, так і у співпраці з партнерами;
• Відділ займається укладанням угод з новими закордонними та українськими університетами, а також підтримує вже існуючі міжуніверситетські зв’язки;

🔸 Щоб краще орієнтуватися у всіх можливостях обміну та як правильно оформити документи в університеті, можна ознайомитися з інформацією в гайді. Досвід участі студентів у різноманітних програмах обміну можна знайти за посиланням.

🎧 Слухайте також подкаст «Покрокова інструкція. Як взяти участь у програмі Еразмус+» де ви дізнаєтесь відповіді на найпоширеніші запитання:
• де шукати відкриті конкурси;
• що входить до необхідних пакетів документів для участі в конкурсі та для направлення безпосередньо на навчання;
• навіщо потрібен індивідуальний план навчання;
• як робити звіт;
• що таке Learning Agreement.

📋 Більше про мобільність в КПІ:
• Новини про відкриті конкурси, набори на міжнародні програми обміну та волонтерства, а також щотижневий дайджест подій та заходів можна знайти на сайті https://mobilnist.kpi.ua, а також в Telegram каналі, Facebook та Instagram сторінках.
• Зворотний зв’язок відділу тут або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. У разі запитань щодо мобільності пишіть боту відділу академічної мобільності @kpimobilitybot, з інших питань в @DNVR_team_bot. Успіхів!