🔸 SmaRTF – це унікальна можливість в режимі онлайн з професіоналами в цій галузі і експертами конкурсу «прокачати» себе! Тема: Smart military electronics. Після реєстрації (до 07.10.2022) хакатон проходить у 2 етапи:
• І етап: 10-15 жовтня, вирішення задачі та її презентація. 5 кращих рішень потраплять на другий етап;
• ІІ етап: 4 грудня, презентація готового прототипу девайсу та визначення команди-переможця.

🔸 Захід буде проходити в два етапи: online та offline. Учасниками можуть стати студенти віком від 16 до 25 років, які мають мотивацію та зацікавлені в розвитку своїх скілів. Команда має складатися з 2-4 учасників. За кожною командою закріплюється ментор-експерт.

📝 Для кого: для всіх бажаючих. Щоб взяти участь, потрібно зібрати команду, зареєструватися за посиланням (команду реєструє капітан команди або, якщо у вас немає команди – вкажіть свої інтереси та вам її підберуть)
📋 Детальніше.

🕓 Дедлайн:
реєстрація до 07.10.2022
• хакатон: online 10-15.10.2022; offline 04.12.2022
📍Де: онлайн; офлайн.

💭 У разі запитань щодо хакатону пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!