🔸 NASA Space Apps Challenge – найбільший міжнародний космічний хакатон, створений для NASA (Національного управління з аеронавігації та використання космічного простору США) у різних регіонах. Одним з організаторів стала ГО “Асоціація Ноосфера”. Учасники хакатону об’єднуються в команди і вирішують практичні завдання від NASA. У змаганні можуть взяти участь кодери, науковці, дизайнери, письменники, виробники, будівельники, технологи та всі небайдужі до космічних технологій.

🔸 Ментором від NES KPI на хакатоні буде керівниця “Інжинірингової школи Ноосфера КПІ” — Ганна Сарибога. Кожен учасник обов’язково повинен пройти реєстрацію на сайті. Реєстрація команд відкриється за тиждень до хакатону. Детальніше за посиланням.

📝 Реєстрація та участь безкоштовні.
🕓 Коли: 1 – 2 жовтня 2022
📍 Де: Онлайн

💭 З приводу організаційних питань, пишіть @binarysvit. Для додавання в офіційний чат учасників локації Дніпро та локального чату КПІ, пиши @ivan_zahorulko. У разі інших питань пишіть в бот Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!