Єдність. Вдосконалення. Багатогранність

🔸 КПІ – лідер технічної освіти в Україні, але університет не досяг би такого результату та статусу без своїх студентів, викладачів, науковців та адмінпрацівників. Вони всі наполегливо працюють, а тісна взаємодія з провідними українськими і міжнародними компаніями, бізнесом і державними структурами теж сприяє покращенню усієї діяльності, що проводить університет та виводить його на ще вищий рівень.

👩🏻 Хочемо представити сьомого спікера: Діана Ракус – керівниця експертної групи по залученню інвестицій, тімлід освітніх проєктів Міністерства цифрової трансформації України. Останні декілька років саме ця держструктура веде супер активну діяльність, робить круті проєкти для спільноти та не перестає дивувати тим, як молоді люди професіонально розвивають країну. Ви просто повинні послухати виступ цієї спікерки!

📝 Підбиваємо підсумки з підрахунками пиріжків на кава-брейк. Реєструйся, аби тобі дістався смаколик 😉
📌 У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

🕓 Коли: 27.09.2022 о 16:30.
📍 Де:
• Політехнічний музей (6 корпус);
• Онлайн-трансляція на YouTube.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Слідкуй за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас! Далі буде…