Єдність. Вдосконалення. Багатогранність

🔸 Усі довкола сперечаються чи потрібна вища освіта людині, мовляв, диплом – це «лише для протоколу». В університеті забагато теорії, треба більше практики, а ще краще – оновити освітню складову, бо щось теорія не відповідає сучасним технологіям. Існує ще одна думка: можна закінчити ІТ курси і стати мінімум мідлом або курси дикторства – і податися в журналістику, тощо. Загалом багато філософських думок та питань, але ще більше різних варіантів відповідей. Пропонуємо подискутувати про це з нашим спікером цьогорічного KPItalks.

👨🏻 Хочемо представити восьмого спікера: Дмитро Куперман – solutions architect at DataArt. Дмитро став магістром фізико-технічного інституту КПІ в 2007 році. З того часу минуло 15 років. Уже завтра наш спікер розповість учасникам заходу чи потрібна все ж таки вища освіта людині та як вплинули 6 років у КПІ на його життя та кар’єру. “Намагаюся не вчити людей жити, але не дуже виходить” – Дмитро Куперман.

📝 Остання можливість зареєструватися та потрапити на крутий захід, який познайомить вас ближче з КПІ 😉
📌 У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

🕓 Коли: 27.09.2022 о 16:30.
📍 Де:
• Політехнічний музей (6 корпус);
• Онлайн-трансляція на YouTube.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Слідкуй за оновленнями! Ми з нетерпінням чекаємо на вас! Далі буде…