🔸 Український інститут національної пам’яті запрошує запрошує взяти у IV науковому форумі «Революція Гідності: на шляху до історії», який відбудеться 17–18 листопада 2022 року. До участі у форумі запрошуються історики, політологи, соціологи, філософи, правники, музейники, культурологи, фахівці з комунікаційної діяльності, представники інших соціогуманітарних дисциплін, які вивчають протестні рухи та явище Майдану, зокрема в контексті нинішньої російсько-української війни.

🔸 Фокус-темою цьогорічного форуму є надзвичайно важлива і актуальна “Майдани і російсько-українська війна в національному та глобальному вимірах”.

📋 Детальний перелік тем за посиланням. Детальніше про форум тут.

🕓 Коли:
реєстрація до 28.10.2022
• 17–18 листопада 2022 року

💭 Контакти для зворотного зв’язку: +38 067 793 64 75; naukforum2020@gmail.com. З інших питань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!