🔸 ESTIEM Local Group Kyiv – частина європейської студентської організації ESTIEM, метою якої є встановлення контактів між студентами з усієї Європи для обміну досвідом та знаннями, а також підтримки студентів в їхньому професійному та особистісному розвитку відкривають набір в свою команду. Приєднавшись до ESTIEM, ти:
• Отримаєш професійний досвід, який цінять роботодавці
• Будеш дешево та весело подорожувати
• Знайдеш нову сім’ю та друзів з усієї Європи
• Будеш разом з командою досягати вершин

📋 Більше інформації про ESTIEM LG Kyiv можна знайти в telegram, instagram та tiktok.
📝 Хочете познайомитись ближче, дізнатись що таке ESTIEM та життя в ньому? Тоді заповнюй форму та приходь на презентацію!
🕓 Коли: 13.10.2022 о 17:00
📍 Де: Центр консолідації студентів, вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх (вхід зі сторони трамвая, будівля між 20 та 19 гуртожитками) або онлайн.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!