🔸 Компанія реалізує цей проєкт в Україні з 2016 року. Найкращі студенти мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку, від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

🔸 Програма проходитиме онлайн. Усі курси будуть англійською мовою, а лекції та воркшопи мовою спікерів, англійською або українською. Компанія надає можливість 30 українським студентам узяти участь у програмі. Передбачено отримання призів, сертифіката про проходження програми, можливість пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine та взяти участь у Huawei Talent Summit 2022 в Афінах.

🔸 Конкурс розрахований на студентів починаючи з 3-го курсу бакалаврату (закінчений 2-й курс) та випускників 2022 року.

📋 Більш детальна інформація про проєкт та програма проєкту.
📝 Комплект документів потрібно надіслати до 25.10.2022 (включно) на email – csrua@huawei.com

🕓 Коли:
• подача заявок до 25.10.2022
• онлайн-програма – 21-28.11.2022
📍 Де: онлайн

💭 З питаннями щодо проєкту звертатися до менеджерки Seeds for the Future Нелюбової Катерини katerina.neliubova@huawei.com
💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З іншимм питаннями сюди. Успіхів!