🔸 З 2020 року тема академічної доброчесності почала стрімко висвітлюватися в інфопросторі КПІ. Цій темі було присвячено серію коміксів, яку ви можете переглянути за хештегом #Комікс, відкритий діалог та круглий стіл.

🔸 Сьогодні Україна бореться за своє майбутнє – незалежне, вільне, європейське. Це – наше невід’ємне право, але також і відповідальність перед собою та всією спільнотою. Нині ми щоденно захищаємо свої досягнення та надії, свої принципи та цінності. До таких цінностей, безперечно, належить і академічна доброчесність.

🔸 У Міжнародний день академічної доброчесності ми поговоримо про те, як вона проявляється і діє в щоденному житті КПІшників. Департамент організації освітнього процесу, Департамент навчально-виховної роботи та Бібліотека КПІ запрошують усю університетську спільноту долучитися до відкритого обговорення «ДоброЧесність: цінності у щоденних вчинках».

📝 Реєстрація за посиланням.
👨🏻‍💼 Модератор дискусії: Анатолій Мельниченко, кандидат філософських наук, проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського

🕓 Коли: 21 жовтня о 16:00
📍 Де: Zoom

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ