🔸 Свято Гелловіну відзначається в ніч проти 1 листопада, тож уже час обирати тематичні моторошні образи та грим, шукати костюми та маски, топові страхітливі історії та завантажувати фільми жахів, і звісно ж не забудьте про солодощі та гарбузи для Ліхтарів Джека, можливо, в мережі супермаркетів «АТБ» діє акція 😁.

🔸 Цього року студентські ради ФБМІ та ФЕЛ влаштовують для студентства інтерактивний вечір святкування Гелловіну 29 жовтня у форматі квесту. ДНВР теж не може стояти осторонь, тому, вже традиційно, оголошуємо тематичний конкурс «страшнючих» світлин за двома напрямками:
• тематичний макіяж;
• маскарадний костюм.

📝 Для участі заповнюйте реєстраційну форму, обирайте категорію, в якій хочете взяти участь та надсилайте нам ваші найжахливіші, найкумедніші або найбезглуздіші світлини. Переможці отримають КПІшний мерч.
🕓 Термін подачі: до 23:59 1 листопада 2022.

💬 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

🧟‍♂️ Бугагашенька!