☝🏻  Біном Ньютона – не біда, якщо на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ відновилася робота гуртка «Додаткові розділи математичного аналізу». Виникають складнощі із вивченням математичного аналізу? Знання викладачів цього гуртка точно стануть вам у нагоді! Заняття проводяться для всіх охочих, а більше інформації можна знайти у чаті гуртка та за посиланням (кафедра МАтаТЙ).

🕔 Коли: щочетверга, о 16:10
📍 Де: онлайн, платформа Zoom

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!