🔸 Футбольна асоціація студентів м.Києва спільно з Київським міським відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Радою ректорів Київського вузівського центру, Київською організацією профспілки працівників освіти і науки України та Департаментом молоді та спорту КМДА проводить вже ХIХ Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО, в якому беруть участь вісім збірних (серед яких і КПІшна збірна)

🔸 Фінальні матчі ХIХ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО пройдуть 4 листопада 2022 року в залі Спорткомплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського (корпус №24). Команда від КПІ буде виборювати першість о 17:00. Ви повинні це побачити 😉

🕔 Коли: 4 листопада 2022 о 16:00
📍 Де: футбольний зал Спорткомплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського (корпус №24)

💭 Є питання? Пиши в бот Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!