🔹 Студент ФМФ та студентка ФБТ вражають мережу своєю творчістю. Ідея створити короткометражку виникла під час війни в Україні, і, власне, сюжетна лінія фільму розповідає про страшні наслідки кровопролитної боротьби за державність, незалежність та волю нації.

🔹 Опис фільму «День Неостанній»: уже не перший місяць триває війна, з кожним днем все важче емоційно та фізично впоратись з вантажем буденних справ. Сімнадцятирічний Дмитро з мамою з острахом чекають зиму. Але чи це єдина їхня проблема? Чи доля приготувала для них ще випробування?
• режисер: Євгеній Слупчук (студент 1 курсу магістратури ФМФ)
• продюсери: Анастасія Назарець (студентка 4 курсу бакалаврату ФБТ), Євгеній Слупчук.

😉 Приємного перегляду!

❤️ Кожен КПІшник по-своєму талановитий митець, просто може ще не знати про це. Пишіть, малюйте, співайте і не забувайте ділитися з нами. Чекаємо на новинки в боті ДНВР @DNVR_team_bot!