🗓 Міжнародний день студента – професійне свято кожного студента будь-якого універу. У такі складні часи, як зараз, святкувати не дуже хочеться, проте студенти ж не падатимуть духом лише тому, що русняві посягають на українське. Зовсім ні! Навпаки, пропонуємо кожному студенту КПІ взяти участь у челенджі та поділитися своїми прекрасними світлинами бурхливого студентського життя, щоб усі бачили та знали, звідки ви. Спойлер: з КПІшки!

🤝 План дій:
• викласти в Інстаграм профілі фото або відео зі свого студентського життя у КПІ;
• вказати заклад освіти та хештег #Київ_місто_студентів;
• передати челендж своїм студентським друзям фразою «Поділись студентськими спогадами»;
• відмітити офіційну сторінку КПІ в Інстаграмі @kpi.ua.
Ваші історії чи дописи з фото і відео про студентське життя будуть поширені на цій сторінці.

❤️ Долучайтесь, київські політехніки, де б ви не були, і коли б не закінчили наш політех!