🔸 Метою проведення Турніру є підвищення фінансової грамотності учнівської та студентської молоді, налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва між навчальними закладами середньої та вищої освіти. Участь у Турнірі безкоштовна.

🔸 До участі запрошуються:
• учні закладів загальної середньої освіти;
• студенти закладів фахової передвищої освіти та закладів вищої освіти.

🔸 Турнір буде проходити у три етапи:
• І етап – у системі LMS Moodle для учасників зі всієї України на базі серверів Каразінського університету.
• ІІ етап – члени журі оцінюють творчі роботи учасників на тему фінансової грамотності.
• ІІІ етап (фінал Турніру) – захист підготовлених командами-фіналістами розробок та відповіді на запитання журі.

📋 З правилами та умовами Турніру можна ознайомитись на сайті.
🕔 Коли: листопад 2022 – січень 2023
📍 Де: онлайн, на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

💭 З питаннями щодо турніру звертайтеся до заступника директора Навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут» – Бітнер Ірини Володимирівни (тел.: 067 943-43-53; 050 401-40-43, е-mail: ivp142917@gmail.com). З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!