🔸 120 відгуків від студентства про їх викладачів у рамках #оцінивикладача розміщені у статті. Періодично будемо оновлювати її, як тільки будуть з’являтися нові відгуки в нашому боті ДНВР. Обов’язково додавайте хештег, щоб відгук не загубився. До речі, не тільки студенти писали про викладачів. Маємо декілька відгуків викладачів про успіхи в навчанні студентів.

🔸 Схвальні відгуки це звісно дуже добре та приємно, але ми усвідомлюєм, що меж для вдосконалення не існує. Допомагаючи один одному, разом ми можемо покращити методики викладання, осучаснити матеріали для навчання, вибудувати гнучкість у веденні освітнього процесу тощо. Спільна робота студентів і викладачів — запорука майбутнього КПІ та України.

☝️ Нагадуємо, що в електронному Кампусі до 20 лютого ви можете також оцінити викладача.

❤️ Команда ДНВР чекає на твій відгук