🔸 Продовжується прийом документів претендентів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2023 році. Премія присуджується за однією із номінацій:
• наукові досягнення;
• творчі досягнення;
• внесок у розвиток молодіжного руху.

⏺ Зверніть угаву! Якщо у вас ID-картка, необхідно згенерувати в додатку «Дія» «ВИТЯГ З РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ». Довідка, яку ви отримували разом з ID-карткою НЕ ПІДХОДИТЬ.

📝 Паперові комплекти документів від студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського приймаються (фізично) до 23.02.2023 до 18:00 Відділом організаційної роботи зі студентами, а також їх потрібно надіслати на електронну адресу відділу: kpi.org19@gmail.com. Паперові комплекти документів можна надіслати поштою за рахунок відправника у 173 або 58 відділення Нової пошти м. Києва (попередньо напишіть боту).
📋 Детальна інформація за посиланням.

🕔 Коли: документи подати до 23.02.2023
📍 Де: 31 корпус, кабінет 1-16, 1-17

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!