🤝 16 лютого відзначають День єднання в Україні. Це державна акція, що вперше була проведена минулоріч відповідно до Указу Президента. Майже рік війни згуртував та об‘єднав цілу націю в боротьбі проти загарбників та за своє законне право на існування. Ми назавжди усвідомили, хто ми та за що боремося.

🙏 КПІшники, цього дня хочеться бути ще більш єдиними заради нашої університетської родини. Багато студентів, викладачів та працівників боронять нашу землю, мир та свободу ще з 2014 року, багато з них полягло. Але саме наші донати можуть підтримати їх та зберегти життя. У КПІ діє Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України «Київський політехнік».
Ви можете зробити переказ коштів за реквізитами:
• Одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України “Київський політехнік”»
• ЄДРПОУ 44864749;
• Рахунок одержувача: UA623204780000026002924927656;