🔸 Вихідні потрібно проводити з користю. Наші спікери школи безсумнівно допоможуть вам у цьому. Три мотиваційні та інформативні лекції і ви вже на три кроки ближче до своєї грантової заявки 😉

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:
• Дар’я КОСТЮК – координаторка фронтдеску House of Europe. Темою спічу є “House of Europe: найкращі можливості ЄС”. Ви дізнаєтеся про програму House of Europe, діяльність в умовах війни та можливості для молоді, а також про хвилю конкурсів, що відкриють для вас вікно в міжнародне середовище.
• Ольга ДЕМИДЕНКО – керівниця відділу академічної мобільності. Ольга Павлівна поділиться, як підібрати міжнародний проєкт, у чому його особливості, та на які категорії він поширюється. Грантова заявка: створення команди, мотивація, дедлайни та корисні тіпси саме для КПІшників.
• Ярослав БУРЛАКОВ – студент НН ІАТЕ, керівник Департаменту інновацій та міжнародної молодіжної політики громадської організації «JCI Youth» розповість про методи презентації проектної ідеї та перемовини з потенційними партнерами.

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися.
🕓 Коли: 25 лютого 2023
📍 Де: корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Почни діяти на шляху до своєї реалізації – приходь на заходи школи креативності 😉