🔸 Протягом 2-го дня школи креативності ви почуєте про можливості програм ЄС, дізнаєтеся, що таке дійсно якісний грантовий проєкт та як його створити, і все це на прикладі історії КПІшників 😉

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:
• Ростислав СЕМКА – член ініціативи Посли європейської молоді в Україні (YEAs), голова ГО “Місце Натхнення”. Якщо ви давно цікавилися можливостями програм ЄС, що включають: міжнародні тренінгові курси, молодіжні обміни, тоді вам точно варто послухати Ростислава. Ви матимете можливість обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі та дізнатися відповіді на питання “Як знайти фінансування на свій проєкт/ідею?”
• Олександра ФАДЄЄВА – директорка Установи “Агенція регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області” поділиться досвідом про типові помилки, які призводять до відхилення заявок. Також ви дізнаєтеся, як написати якісний проєкт, який точно підтримають. Про те, як забрейнштормити цікаву ідею та “не потонути” в зайвих деталях при складанні проєктної заявки. Наша спікерка готова дати відповіді на всі ці питання в режимі онлайн.
• Сергій ГОРБАЧИК – аспірант НН ІАТЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, очільник міжнародного відділу ГО «Студентський парламент КПІ ім. Ігоря Сікорського». Справжня історія гранту, який виграла КПІшна команда. Ви маєте це почути 😉

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися.
🕓 Коли: 26 лютого 2023
📍 Де: корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Почни діяти на шляху до своєї реалізації – приходь на заходи школи креативності 😉