🔸 3-й день школи креативності буде особливим, адже ви закріпите отримані знання по написанню грантових заявок, а також матимете нагоду обговорити нагальні питання зі студенством крутого американського університету. Детальний розклад заходів тут 😉

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:
• Людмила ВЛАСЮК – проєктний менеджер департаменту міжнародного співробітництва КПІ. Наша спікерка розкаже про пошук грантових можливостей, про їх особливості та користь і як отримати “три так” у відповідь на свою заявку.
• колл з Університетом Арізони – студенти факультету прав людини та учасники школи матимуть нагоду обмінятися думками під час відкритої дискусії, що триватиме з 19:30 до 21:00. Тематика різноманітна: від викликів, що турбують студентську спільноту сьогодні до можливостей співпраці двох університетів.

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися.
🕓 Коли: 27 лютого 2023
📍 Де: корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Почни діяти на шляху до своєї реалізації – приходь на заходи школи креативності 😉