🔹 «Клуб екскурсоводів КПІ» – гурток соціогуманітарного спрямування. Його учасники – студенти, що знають кожен куточок КПІшечки, можуть провести лікбез про найбільш визначних діячів універу, розказати про сучасних «Сікорських» та круті студентські ініціативи, відкриють таємниці, що приховує в собі Київський Хоґвортс, і занурять у вир справжнього студентського та наукового життя.

🔹 Запрошуємо активних та креативних студентів для створення екскурсій стежками КПІ та України. Тут ви зможете розвинути навички ораторського мистецтва, акторства та створення екскурсійних програм для гостей університету.
📝 Реєстрація

💭 Залишилися питання? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!