📚Поселення. Змішаний формат
• з 10 до 14 квітня відповідальні за поселення від факультетів/НН інститутів нададуть списки студентів, які потребуватимуть поселення у зв’язку зі змішаним форматом навчання;
• 17 квітня починається поселення. Проте просимо вас не поспішати і не створювати черги в перший день.

🏡 Переселення відбуватиметься:
• з 10 квітня студенти повертаються на раніше закріплені місця в законсервованих частинах гуртожитків 16, 18, 19, 20, 11
• речі можна починати переносити вже з 6 квітня в межах гуртожитків 16, 18, 19, 20. До 11 гуртожитку – з 10 квітня.

📌 Наголошуємо, що поселенню підлягають студенти лише деяких спеціальностей, освітні компоненти яких будуть реалізовуватися офлайн відповідно до рішень вчених рад факультетів/НН інститутів. Дізнавайтеся інформацію про освітні компоненти на своїх кафедрах!
📋 Інструкція з переселення та поселення до гуртожитків.

🛗 Ліфти:
• зараз тривають тендерні процедури. Запуск ліфтів планується в квітні.

❤️ Бережіть себе, користуйтеся укриттями під час повітряних тривог! Студмістечко КПІ @studmisto. З питаннями сюди @kpi_studmisto_bot. Успіхів!