🔸 Навчально-науковий інститут прикладного системного аналізу і навчально-науковий інститут аерокосмічних технологій КПІ за підтримки міжнародного освітньо-наукового проекту «EuroSpaceHub» з нагоди Міжнародного дня космонавтики проводять зустріч з учасниками польоту в космос першого космонавта України Леоніда Каденюка Ярославом Пустовим і Надією Адамчук-Чалою. Тема зустрічі: «Космос — простір можливостей».

🔸 Запрошуються школярі, студенти, викладачі, науковці і всі охочі дізнатися більше про таємничий космос та аерокосмічну галузь України, її історію та становлення.

🕑 Коли: 11 квітня о 14:00
📍 Де: zoom (ID: 881 1303 8682, код доступу: 5Lei7K)

💭 Залишилися питання? Пиши на ел. адресу: sol_@ukr.net або телефонуй за номером: 067-444-10-67 контактній особі оргкомітету, Сергію Пономаренко. З інших питань пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!