🔹 Представники КПІ ім. Ігоря Сікорського долучились до участі у журі, у складі: старший викладач ХТФ, Андрій Лапінський; доцент ХТФ, Вадим Потаскалов; старший викладач ХТФ, Григорій Кримець; старший викладач ФМФ, Ольга Штофель; асистент НН ІТС, представник компаній «2D⁞3D» Іван Сайченко; студент бакалаврату ФМФ, Роман Ткаченко.

🔹 Всеукраїнський турнір юних натуралістів – це командне змагання учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях – наукових боях.

❤️ Дякуємо викладачам за активну життєву позицію, а учасникам подальших перемог у конкурсах!