🔸 Сьогодні, 01 червня 2023, на інформаційних ресурсах факультетів/ НН інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/НН інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

🔸 НН ВПІ , НН ІАТ, НН ІАТЕ , НН ІЕЕ , НН ІМЗ , НН ІПСА , НН ІТС , ІХФ , НН ММІ , ПБФ , РТФ , ФБМІ , ФБТ , ФЕА , ФЕЛ , ФІОТ , ФЛ , ФММ , ФМФ , ФПМ , ФСП , НН ФТІ, ХТФ.
📌 Списки оновлюються!

📌 Звертаємо вашу увагу: у разі, якщо студент не погоджується з рішенням стипендіальної комісії факультету/НН інституту, то оскаржити таке рішення можна звернувшись до стипендіальної комісії університету до 11 червня 2023 року (включно). Заяву про оскарження на голову стипендіальної комісії університету у вільній формі (зразок оформлення) надсилати на електронну адресу dnvr@kpi.ua.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі запитань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або ДНВР. Успіхів!