🔸 Спартакіада КПІ – це серія спортивних змагань між факультетами/ННІ, які включають в себе п’ять різних дисциплін: боулінг, стрітбол, шахи, волейбол і міні-футбол. Команди факультетів будуть змагатися в кожній з цих дисциплін, а факультет/ННІ, який набере найбільше балів після всіх турнірів, отримає звання переможця Спартакіади КПІ 2023. Зараз триває набір у команди, тож поспішайте приєднатися та продемонструвати, що саме ваш факультет є найенергійнішим і найспортивнішим у КПІ!

📝 Ви можете зареєструвати свою команду за наступними посиланнями:
Боулінг, 4 учасники;
Волейбол, 6+2 учасники;
Мініфутбол, 5+3 учасники;
Стрітбол, 3+1 учасники;
• Індивідуальна реєстрація на шахи

📋 Докладні відомості про кожний турнір можна знайти у відповідних формах реєстрації. Загальний регламент доступний за посиланням.

💭 Не вистачає партнерів чи залишились питання? Доєднуйтесь до чату. З інших питань пишіть боту Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!