🔸 Календарний контроль (КК) виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують бали за певні види завдань з кожної дисципліни , згідно з рейтинговою системою оцінювання (РСО) (). Умови отримання позитивного результату “А” з календарного контролю повинен озвучити викладач з дисципліни, а ще краще – прописати їх в силабусі. Результати КК заносяться викладачами у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.

▫️ Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по КК?
• Має бути виконано весь обсяг робіт, передбачених навчальним планом з певної дисципліни на момент контролю – детальніше прописано в рейтинговій системі оцінювання/силабусі з даної дисципліни або ж можете уточнити у викладача.

▫️ Чи можна виправити результати КК?
• Ви можете надолужити відставання з певної дисципліни і закрити всі поточні борги до моменту проведення наступного календарного контролю, заліку чи екзамену. Але факт незадовільного результату календарного контролю ви не зміните.

📌 НАГАДУЄМО #ДляВикладачів: при виставленні результатів КК в АІС «Електронний кампус» викладачам слід враховувати, що 28.10.2023 до 23:59 крайній термін внесення результатів календарного контролю у відповідний модуль Електронного кампусу. Жодні відкривання даного модулю для внесення результатів після цієї дати є неможливими!

📋 Деталі:
Коротко про календарний контроль.
Детально про календарний контроль.
Виставлення результатів календарного контролю: що таке «НВ», «А», «НА».
• Розпорядження №РП/331/2023 від 12.10.2023 “Про проведення календарних контролів в 2023-2024 навчальному році”
🕓 Календар графіку освітнього процесу на 2023-2024 н.р.

▶️ KПItalks: Тетяна Хижняк: «Поговоримо про важливе: поточний, календарний, семестровий контроль – що це та навіщо?»

🕓 Коли: 16 жовтня − 28 жовтня 2023
📍Де: згідно розкладу

💭 ДНВР на фейсбук (/) | телеграм (). З питаннями сюди (). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ