🔸 Починаючи з 2014 року, мабуть кожний другий студент знав про гурток «Формула Студент КПІ», () учасники якого створювали круті боліди та брали участь в інженерних змаганнях Formula SAE в Чехії, Угорщині та Нідерландів.

🔸 Часи змінюються, та разом з цим змінюються виклики сьогодення. Рухаючись в одну ногу з часом – команда «Формули» змінює вектор роботи та починає працювати над реалізацією актуального на сьогоднішній день проєкту, а саме – створенням мобільних роботизованих платформ, які можуть використовуватися як військовими, так і цивільними.

🔸 Запрошуємо всіх долучитися до команди «Формула Студент КПІ».
Звертаємо вашу увагу що ми чекаємо не тільки студентів інженерних спеціальностей, а й гуманітарних.
Всім знайдеться робота😉. Реєструйтеся за посиланням до 13 листопада.

💭 Більше Формули в Facebook та Instagram на сайті. Залишилися питання? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!