🔸Запрошуємо долучитися до Міжнародного хакатону InnovAId організованого КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з Європейським інститутом інновацій та технологій за підтримки Європейської комісії та програми Горизонт Європа. Захід спрямований на розробку інноваційних рішень, об’єднає талановиті команди з усього світу для роботи над конкретними викликами, пов’язаними з питаннями здоров’я та соціального добробуту.

🔸 Учасники матимуть можливість співпрацювати з експертами, менторами та іншими учасниками з різних країн і галузей, отримати нові навички, методології та інструменти для розроблення інноваційних рішень за допомогою штучного інтелекту, а також представити свої ідеї перед експертним журі, яке складається з представників різних галузей та організацій.

📝 Реєстрація.
📋 Більше про хакатон за посиланням.
🕑 Коли:
• дедлайн реєстрації 10 листопада;
• хакатон 17 – 18 листопада 2023

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!