🔸 Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір слухачів на Адаптаційні та коригувальні курси на 2021/2022 н.р. з метою:
• усунути прогалини в знаннях з фундаментальних дисциплін;
• подолати перешкоди для ефективного засвоєння матеріалу та успішного навчання в університеті;
• зробити так, щоб очікування від першої сесії виправдали результат.

📝 Перелік курсів та реєстрація:
• Адаптаційні курси для студентів І курсів (дисципліни: Математика, Фізика, Хімія, Інформатика, Англійська мова, Українська мова; тривалість: 120 акад. годин; початок занять: жовтень)
• Адаптаційні курси експрес курси для студентів І курсів (дисципліни: Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова, Українська мова; тривалість: 60 акад. годин; початок занять: лютий)
• Коригувальні курси для студентів ІІ – IV курсів (дисципліни: Математика, Фізика, Хімія, Опір матеріалів; тривалість: 60 акад. годин; початок занять: жовтень, лютий)

📋 Деталі:
• Впродовж навчального року слухачі виконують захист циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету
• Здійснюють контроль якості знань з усіх предметів у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР)
• По закінченні курсів слухач отримує Сертифікат з підсумковим рейтингом, який дає можливість отримати додаткові бали для формування рейтингу відповідного предмета
• Навчання платне, від 45 грн/год. Більше інформації тут.

💬 Довідка: (063) 955-08-46; (063) 514-32-52; (097) 710-14-58; (097) 628-06-22; (044) 204-90-53. ПН-ПТ – 09:00-18:00; СБ – 10:00-16:00. E-mail: eqmi@kpi.ua, sdp.eqmi.kpi@gmail.com

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!