🔸 Вітаємо вас із першим днем зими! Цей передсвятковий період наповнює наші серця теплом та радістю, особливо тішить він дітей. З цієї чудової нагоди хочемо звернутися до вас із закликом та пропозицією, яка зблизить нас та принесе радість і підтримку тим, хто цього найбільше потребує. Приєднуйтеся до благодійної акції до Дня Святого Миколая, яку організовує Студентська Рада ФММ. Ваша участь стане подарунком незабутньої радості для вихованців Центру Соціально-Психологічної Реабілітації дітей №1.

🔸 Перелік необхідних речей:
• іграшки;
• пазли та головоломки;
• дитячі та підліткові книжки;
• настільні ігри;
• шкарпетки;
• канцелярія;
• фарби та все для творчості;
• засоби гігієни.

📋 Більше інформації, як ви можете допомогти, читайте за посиланням.

🕑 Коли: до 2 грудня з 12:00 по 16:00 у будні дні
📍Де: Берестейський проспект 37, 1 корпус – збираємо допомогу, складаємо в коробки, сортуємо

❤️ Створимо свято разом!

💭 За додатковою інформацією пишіть @mue11ifa. З інших питань пишіть боту Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!