🔸 Запрошуємо вас приєднатися до щорічного студентського турніру з фізики! Участь можуть брати студенти будь якої технічної спеціальності! В цьому році ви можете брати участь командою до 6 осіб або ж самостійно! Кожен студент може заявити на турнір доповідь за однією або кількома задачами із сімнадцяти запропонованих. На вас чекатиме опонування, полеміка і запитання від журі. Переможці будуть визначатися за найвищою якістю доповідей і опонувань.

📋 З подробицями, завданнями, умовами турніру можна ознайомитися на сайті.

📝 Контакти для реєстрації на турнір:
• Голова оргкомітету Голубов Олексій Андрійович @oleksiygolubov, oleksiy.golubov@karazin.ua;
• представник України в оргкомітеті Майзеліс Захар Олександрович @MaizelisZA, mjkp@ukr.net.

🕑 Коли: 2 – 4 лютого 2024 р.

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!