🔸 Кафедра англійської мови технічного спрямування №1 факультету лінгвістики запрошує взяти участь у конкурсі пітчингів наукових проєктів «Meet my research» з англійської мови та технічних наук серед студентів 1-2 курсів магістратури ФЕА, ФЕЛ, ХТФ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ.

🔸 Мета конкурсу – виявити найбільш цікаві та актуальні проекти в різних галузях науки та надати конкурсантам платформу для створення якісної підтримки англомовного проекту з метою подальшої комерціалізації, представлення інноваційних продуктів на національному та міжнародному рівні.

📋 Вимоги до учасників:
• бути студентом 1-го або 2-го курсу магістратури ФЕА, ФЕЛ, ХТФ, НН ІЕЕ та НН ІАТЕ;
• один студент може подати лише одну заявку на участь у конкурсі.
📝 Для участі доєднайтеся до гуглкласу. Детальніше про захід за посиланням.

🕓 Коли: з 11 по 21 грудня 2023 року
📍 Де: онлайн, у дистанційному режимі та синхронному форматі

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!