🔸 Запрошуємо вас взяти участь у цьому масштабному міжнародному фотопроєкті, який націлений на документування змін у повсякденному житті українців в період повномасштабної війни, починаючи з 24 лютого 2022 року. Долучайтеся та надсилайте ваші фото та відео, щоб продемонструвати світові наслідки збройного конфлікту та героїчний захист України. Ваша участь допоможе висловити біль, страждання і горе, що приносить війна. Щоб завантажити фотографії, перейдіть за посиланням.

🔸 «Дитячий репортер» – особливий розділ, у якому своїми фотографіями, малюнками, або ж рукописними розповідями про бачення війни можуть поділитися і маленькі українці. Запрошуємо батьків долучатися з дітками до участі у проекті. Щоб завантажити фотографії, перейдіть за посиланням.

❤️ Продемонструймо всю силу, любов, міць та біль нашого народу у рамках цього проєкту!

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!