🔸 Вчора, 25 грудня 2023, на інформаційних ресурсах факультетів/НН інститутів були оприлюднені рішення стипендіальних комісій факультетів/НН інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

🔸 НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІПСА, НН ІТС, ІХФ, НН ММІ, ПБФ, РТФ, ФБМІ, ФБТ, ФЕА, ФЕЛ, ФІОТ, ФЛ, ФММ, ФМФ, ФПМ, ФСП, НН ФТІ, ХТФ.
📌 Списки оновлюються!

📌 Звертаємо вашу увагу: у разі, якщо студент не погоджується з рішенням стипендіальної комісії факультету/НН інституту, то оскаржити таке рішення можна звернувшись до стипендіальної комісії університету з 02 січня по 11 січня 2024 року (включно). Заяву про оскарження на голову стипендіальної комісії університету у вільній формі (зразок оформлення) надсилати на електронну адресу dnvr@kpi.ua.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі запитань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або ДНВР. Успіхів!