🔸 Розпочинаємо прийом документів претендентів на присудження премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у 2024 році. Премія присуджується за одним із перерахованих критеріїв.

⏺ Зверніть угаву! Якщо у вас ID-картка, необхідно згенерувати в додатку “Дія” “ВИТЯГ З РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ”. Довідка, яку ви отримували разом з ID-карткою НЕ ПІДХОДИТЬ.

📝 Паперові комплекти документів приймаються (фізично) до 01.02.2024 до 18:00 Відділом організаційно-виховної роботи зі студентами, а також їх потрібно надіслати на електронну адресу відділу: kpi.org19@gmail.com (відомість про досягнення претендента на Премію ОБОВ’ЯЗКОВО має бути у WORDі). Паперові комплекти документів можна надіслати поштою за рахунок відправника у 173 або 58 відділення Нової пошти м. Києва (попередньо напишіть в бот).

🕔 Коли: документи подати до 01.02.2024
📍 Де: 31 корпус, кабінет 1-16, 1-17

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!