🔸 Можливість безкоштовно відвідувати басейн надається всім охочим студентам та аспірантам денної форми навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського. Максимальна кількість відвідувачів на одне заняття по перепустках – 20 осіб. Безкоштовно займатися можна 4 рази на місяць.

🕓 Години відвідування басейну:
• Вт-Пт: 13:30-14:30, 15:30-16:30, 19:30-20:30.
• Сб: 13:30-14:30.

📋 Деталі:
• Отримати перепустки можна буде сьогодні (1 березня) з 16:00 до 17:30 у Профкомі студентів (вул. Борщагівська, 144А).
• Якщо не можете забрати самі – можете когось попросити, для цього з собою обов’язково потрібно мати документ, що посвідчує статус студента.
• Для відвідування басейну потрібна медична довідка. Її можна взяти безпосередньо перед відвідуванням, для оформлення перепустки вона не потрібна. Детальніше за посиланням.

💭 У разі виникнення запитань пишіть @ps_kpi_bot. З інших питань в бот Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!