🔸 Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує всіх охочих відвідати виставку — продукт дружнього альянсу курсу японської вишивки «Чарівне Сашіко» та квілтерів Української Асоціації Печворка. Обидва техніки полягають у вторинному використанні текстилю: у «печворку» клаптики з’єднуються в невеликі блоки у вигляді різних геометричних фігур і зшиваються, тоді як у «сашіко» використовується нашарування кількох тканин, які прострочуються швом «уперед голка» за певним орнаментальним візерунком. Приходьте й відкрийте для себе неймовірний світ, що ховається за такими простими, на перший погляд, візерунками.

🕑 Коли:
• графік роботи виставки — з 5 по 25 березня (пн-пт: 11:00-19:00; сб: 11:00-17:00);
• авторські екскурсії – з 5 по 25 березня (пн-пт: 14:00-18:00; сб: 12:00-18:00).
📍Де: Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського, (Берестейський проспект, 37, Бібліотека КПІ, 4 поверх). Вхід вільний. Для відвідування Бібліотеки при собі потрібно мати студентський квиток, перепустку або паспорт.

💭 Залишились питання? Пишіть у телеграм @uajc_kpi_ua або телефонуйте +380442048166; e-mail: uajc@kpi.ua З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!