🔸 BEST (Board of European Students of Technology) — міжнародна студентська волонтерська організація, що об’єднує більше 3500 студентів Європи, а середок на базі КПІ – BEST Kyiv є невіддільною складовою університетської спільноти, місія якої – розвиток студентів.

🔸 Доєднавшись до спільноти ви матимете змогу:
• Організовувати різноманітні проєкти, такі як: хакатон INT20H, інженерні змагання ARC Kyiv, курси Dig.it та інші;
• Опанувати нові навички: від створення сайтів до написання постів та дизайну, від пошуку партнерів до менеджменту команди;
• Зустріти нових людей, наповнити життя неймовірними пригодами та яскравими емоціями.

📋 Більше інформації про BEST Kyiv можна знайти в телеграм каналі та на інстаграм сторінці.
📝 Реєстрація за посиланням.
🕓 Коли: дедлайн реєстрації — 10 березня о 23:59.

💭 Залишилися організаційні питання? Пишіть боту @BestKyivQuestionsBot. З інших питань пишіть боту @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!