🔸 Запрошуємо всіх охочих студентів КПІ доєднатись до нового захопливого проєкту від спільноти BEST Kyiv під назвою — BBQ. Be BEST Quiz – це дводенна офлайн вікторина, яка буде охоплювати безліч різноманітних тем: від серйозних та важливих до цікавих та веселих. Квіз буде сповнений цікавих інтелектуальних випробовувань на яких, ви безперечно знайдете щось цікаве і нове для себе.

🔸 У кожен з днів проходитиме по кілька ігор на різні теми та в різних форматах:
• Два великі квізи — основні ігри. Для участі вам буде потрібна команда;
• Маленькі ігри — одиночні. Їх буде кілька і участь можна брати лише поодинці.

📋 Обов’язковою є наявність команди з 4-5 студентів КПІ. Якщо у вас немає команди, то зможете знайти її в чаті Telegram, до якого вас додадуть після реєстрації. Більше інформації про захід та BEST Kyiv можна знайти в телеграм каналі та на інстаграм сторінці.
📝 Реєстрація обов’язкова!
🕓 Коли: 9 — 10 березня
📍 Де: бібліотека КПІ

💭 Залишилися організаційні питання? Пишіть боту @BestKyivQuestionsBot. З інших питань пишіть боту @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!