🔸 «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє» – це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Метою щорічної міжнародної освітньої кампанії є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки й ставлення, необхідних для прийняття розумних і зважених фінансових рішень. Це дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Національний банк України є офіційним координатором.

📋 Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей, можна за посиланням. Повну інформацію також буде розміщено на вебсайті Центру фінансових знань «Талан«.
📝 Реєстрація за посиланням.

🕑 Коли:
• дедлайн реєстрації — до 15 березня;
• проведення заходів — з 18 по 24 березня.

💭 Залишились питання? Пишіть на e-mail: talan@bank.gov.ua, зазначивши в темі листа “Global Money Week”. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!