🔸 Кафедра охорони праці, промислової та цивільної безпеки запрошує студентів всіх курсів усіх спеціальностей взяти участь у 1-му турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист». Олімпіада проходитиме 11 березня 2024 року в дистанційному форматі з використанням платформ Zoom та Сікорський (системи Moodle).

📋 Всю інформацію щодо проведення олімпіади можна буде знайти на сайті кафедри та після реєстрації на сторінці дистанційного курсу «Олімпіада з цивільного захисту», розташованого на платформі «Сікорський» в системі Moodle.
📝 Реєстрація за посиланням.

🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації — 7 березня о 18:00;
• олімпіада — 11 березня о 16:00.
📍 Де: онлайн

💭 Залишились питання? Пишіть на e-mail: olympiada.opcb@gmail.com З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!