🔸 Навчально-науковий видавничо-поліграфічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів та старшокласників взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі креативної молоді «CreativeHub», що відбудеться 18 травня на базі кафедри видавничої справи та редагування НН ВПІ.

🔸 В програмі фестивалю: конкурс соціально відповідального контенту, конкурс письменницької майстерності та мініхакатон. Учасники матимуть змогу розробити власний креативний продукт або проєкт за підтримки менторів, а також навчитися генерувати актуальний контент та створювати тексти, що продають. Напрями мініхакатону: «Короткі жанри журналістики» та «Турнір копірайтерів».

🔸 Для участі потрібно:
•  заповнити форму реєстрації;
•  або подати на конкурс свій креативний продукт (відео, інтерв’ю, репортаж, анімація, листівки, постери, книжкові видання, кліпи, бренд-буки тощо);
•  або подати свій літературний твір (як прозу, так і поезію).

📝 Реєстрація за посиланням.
📋 Детальніше ознайомитися із положенням та умовами можна за посиланням.

🕑 Коли:
•  дедлайн реєстрації – 1 травня;
•  фестиваль – 18 травня.

💭 Залишились питання? Пишіть @Soldier_on_a_mountain_pass. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!