🔸 Науковий гурток «Дослідження Всесвіту» запрошує усіх охочих відвідати лекцію «Астробіологія та пошуки життя в Сонячній системі», від науковиці Юліани Кузнєцової. Це чудова можливість заглибитися у таємниці астробіології та пошуків життя в Сонячній системі і здобути знання з астрономії, біології та геології. Для розуміння можливості існування життя в космосі використовуються різні методи дослідження і спікерка обіцяє розкрити слухачам досягнення в астробіології, що включають в себе космічні місії та аналіз хімічного складу планет. Також буде зосереджено увагу на процесах, що впливають на еволюцію життя в космосі та його можливі форми.

📝 Реєстрація за посиланням. Кількість місць обмежена!

🕑 Коли: 30 квітня о 17:00
📍 Де: Бібліотека КПІ (CLUST SPACE). Вхід вільний. Для відвідування Бібліотеки при собі потрібно мати студентський квиток, перепустку або паспорт.

💭 Залишились питання? Пишіть @uniobserving. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!