🔸 Запрошуємо всіх охочих взяти участь у науковому заході створеного за підтримки Noosphere engineering school та наукового гуртка «Дослідження Всесвіту». Школа спрямована на вивчення методів обробки даних, отриманих з космічних телескопів, зокрема інформації від таких місій, як TESS, GAIA, Kepler, ХММ, Chandra, Suzaku та eROSITA. Спікери школи – визнані фахівці у галузі астрономії та фізики космосу, науковці з Головної астрономічної обсерваторії.

🔸 Учасники матимуть змогу:
• вивчити параметри та особливості телескопів;
• обговорити переваги та недоліки їхньої роботи;
• дізнатись про застосування отриманих даних для досліджень екзопланет та змінних зір;
• познайомитись з астрофізичними дослідженнями за допомогою рентгенівських телескопів;
• пізнати машинне навчання в астрономії;
• відвідати музей та спостережні комплекси Головної астрономічної обсерваторії НАН;
• за гарної погоди – поспостерігати в телескопи.

📝 Реєстрація за посиланням. Кількість місць обмежена!
📋 Детальніше ознайомитись з програмою школи можна за посиланням.

🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації – 25 березня о 23:59;
• захід – з 27 до 29 березня.
📍 Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського та ГАО НАН. Детальну інформацію про місце проведення заходу ви отримаєте в особисті повідомлення після реєстрації.

💭 Хочеш організувати захід або проанонсувати подію? Пиши в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!