🔸 КПІ ім. Ігоря Сікорського у співпраці з Донецьким національним університетом ім. Василя Стуса, Національним університетом «Запорізька політехніка» та Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» запрошує студентів першого, другого і третього курсів бакалаврату всіх спеціальностей узяти участь в Інтернет-олімпіаді з англійської мови та комп’ютерних наук.

📝 Для участі в олімпіаді необхідно заповнити реєстраційну форму до 6 квітня:
• реєстраційна форма для першого курсу бакалаврату;
• реєстраційна форма для другого та третього курсів бакалаврату.
📋 Детальна інструкція щодо проходження олімпіади буде опублікована за день до проведення заходу на сайті. Також задля оперативного отримання інформації просимо учасників долучитися до телеграм каналу Інтернет-олімпіади.

🕑 Коли:
• дедлайн реєстрації – 6 квітня;
• 18 квітня – 1-ий курс;
• 19 квітня – 2-ий, 3-ій курси.
📍Де: онлайн, на платформі Moodle

💭 Залишились питання? Пишіть на e-mail: studolymp.online@gmail.com З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!