🔸 Факультет лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів немовних спеціальностей бакалаврату та першого курсу магістратури взяти участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова», що відбудеться 30 квітня у дистанційному режимі та синхронному форматі, онлайн на платформі “Sikorsky”.

🔸 Для участі:
•  організовуються представники команд з трьох студентів за рейтингом та бажанням від кожного факультету/НН інституту;
•  представникам команд розсилається інформація з необхідними даними по реєстрації та структурі роботи;
•  за додатковими питаннями звертайтеся до вашого викладача англійської мови.

📝 Реєстрація за посиланням.
📋 Посилання на платформу проведення олімпіади учасникам прийде на електронну адресу, за якою учасник зареєстрований на платформі “Sikorsky”.

🕑 Коли:
•  дедлайн реєстрації – 25 квітня;
•  олімпіада – 30 квітня о 16:00.
📍Де: онлайн

💭 Залишились питання? Довідки за телефоном: +38 073 687 99 56 Костянтин, +38 096 335 59 72 Тетяна; e-mail: t7421119@gmail.com; сайт. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!