🔸 Університет Короля Данила запрошує студентів взяти участь у науковій конференції, метою якої є обговорення та пошук шляхів вирішення проблем правового регулювання суспільних відносин, розвитку економіки й фінансів, архітектурної та містобудівної діяльності, дизайну, викликів у сфері інформаційної й комунікаційної діяльності, забезпечення синтезу суспільних та прикладних знань.

📋 Детальніше про захід, основні напрями роботи та вимоги до тез читайте за посиланням.
📝 Для участі в конференції необхідно до 29 березня 2024 року (включно) надіслати тези доповіді на електронну адресу olha.kostryba@ukd.edu.ua та зареєструватися за посиланням.

🕑 Коли:
• дедлайн реєстрації та прийому тез доповідей – 29 березня;
• початок конференції – 11 квітня о 10:00.
📍Де: ЗВО «Університет Короля Данила» (м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35).

💭 Залишились питання? Контактна особа – Костриба Ольга +38 099 321 16 89. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!