🔸 Запрошуємо взяти участь у XVIII Міжнародній науково-практичній конференції для студентів, аспірантів та молодих вчених під назвою «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень», що відбудеться на базі Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Конференція відкриє двері для обміну досвідом та знаннями між молодими дослідниками у різних галузях науки, адже напрями роботи охоплюють широкий спектр сучасних та перспективних областей.

📝 Реєстрація за посиланням.
📋 Матеріали та програма конференції будуть розміщені на web-сторінці НТАіС до її початку. Сертифікат учасника конференції буде надіслано учасникам на вказану при реєстрації електронну адресу. Детальніше про умови участі, напрями роботи, оформлення тез та вимоги до публікацій за посиланням.

🕑 Коли:
•  дедлайн реєстрації – 31 березня;
•  конференція – 14-15 травня.
📍 Де: Волинський національний університет ім. Лесі Українки

💭 Залишились питання? Довідки за телефоном +38(0332) 24 89 57; e-mail: mnv@vnu.edu.ua З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!